0.00 0 produktów Przejdź do kasy

REGULAMIN

Regulamin Sklepu Internetowego

Postanowienia ogólne:

 

Właścicielem Sklepu internetowego jest Agencja Interaktywna Projektomania Barbara Skalska, ul. Ziętka 15, 41-940 Piekary Śląskie, NIP: 6451048704

Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu i każdorazowo związany jest jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem, a Agencją Interaktywną Projektomania. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim.

 

Składanie zamówień:

 

Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową www.slaskieplyty.pl , kontakt e-mail: zamowienia@slaskieplyty.pl lub telefonicznie 505 100 642. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie prawdziwych danych kontaktowych potrzebnych do dostarczenia przesyłki. W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych, firma zastrzega sobie prawo do niewysłania towaru. Klient dostaje e-mailem wiadomość potwierdzającą przyjęcie zamówienia do realizacji.

 

Realizacja zamówień:

 

Zamówienie zostanie zrealizowane jedynie wtedy, gdy towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu (informacja o dostępności znajduje w karcie produktu). W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia. Ma również możliwość zadecydowania o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień płatnych przelewem - z chwilą wpływu środków na konto Sklepu,

 

Rezygnacja z zamówień:

 

Klient ma możliwość zrezygnowania ze złożonego zamówienia informując Sklep telefonicznie lub drogą elektroniczną o chęci rezygnacji z zamówienia nie poźniej jak 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Zamówione produkty są dostarczane do Klientów Sklepu przesyłką za pośrednictwem Poczty Polskiej pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Do każdego zamówienia wystawiamy paragony fiskalne lub fakturę VAT (na życzenie klienta). Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

 

Koszty przesyłki:

 

Koszt przesyłki uzależniony od wartości zamówienia, sposobu płatności, sposobu dostawy oraz kraju docelowego.

 

Czas dostawy:

 

Klient otrzyma zamówione towary po dokonaniu płatności przez kupującego (uwzględniane tylko w przypadku płatności przelewem), kompletowaniu zamówienia (ok 48 godzin). Czas dostawy zależny jest od rodzaju przesyłki wybranej przez Klienta.

O zmianie czasu realizacji bądź niemożności zrealizowania zamówienia Klient informowany jest telefonicznie bądź drogą elektroniczną.

 

Płatności:

 

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian, zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wycofywania produktów z oferty.

 

Reklamacje:

 

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, Klient powinien poinformować sklep o zajściu drogą elektroniczną lub telefonicznie i uzgodnić formę reklamacji (zwrot wpłaty, wymiana). Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne, może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych. Po uznaniu reklamacji Sklep prześle towar pełnowartościowy. Jeśli to nie będzie możliwe, Sklep zwróci pieniądze.

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

Dane osobowe, polityka prywatności i pliki cookies.


Od dnia 25.05.2018 w życie wchodzą nowe zasady przetwarzania Twoich danych osobowych na podstawie unijnego rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych (RODO). Zasady te zamieszoncze są pod adresem: http://slaskieplyty.pl/?zasady-przetwarzania-danych,25

 

 

ZNANY ARTYSTA na Facebooku